дек 222016

42 деца взеха участие в коледните турнири по тенис за момичета и момчета до 12 и 14-годишна възраст в Добрич, съобщи за “Център Спорт” Владислав Матеев – треньор в тенис клуб Изида. Празничната надпревара се проведе в спортната зала на клуба в Индустриалния квартал. Призьорите получиха медали и грамоти, а за всички участници имаше вкусна торта.
При момчетата до 12 години победител стана Димитър Михайлов (Испано, Варна) след успех на финала над Калоян Георгиев (Супер Спорт, Варна). Трети завършиха Герман Карамов (Изида, Добрич) и Денислав Бонев (Супер Спорт, Варна).
Шампионка при момичетата стана Соня Илиева (Черно море Елит, Варна), следвана от Йоана Иванова (Испано, Варна) и завършилите на трето място Йоана Монева (Супер Спорт, Варна) и Габриела Ангелова (Изида, Добрич).
При 14-годишните момчета първи завърши Григорий Фирсин (Черно море Елит). Сребърен медал завоюва Емилиян Цветков (Изида), а с бронзов се окичиха Георги Попов (Изида) и Павел Маринов (Супер Спорт). При момичетата първа завърши Лия Пенчева (Изида), следвана от своите съотборнички Даниел Иванова и Михаела Йорданова.
източник: centersport.org